Interier je řešen v duchu minimalismu. Převažující barvy jsou šedá, bílá a antracit. Skla jsou tonována do zelené barvy.

 

Nábytek je v lakovaném provedení, dvířkovina v kuchyni je v lesklém laku, plochy namáhanější na poškrábání, například jídelní stůl jsou v matu.

 

Osvětlení je zapuštěné do sádrokartonů, zde je řešeno linií, osvětlující postupně pracovní plochu kuchyňského ostrůvku, obývací pokoj a prostor nad sedačkou. Nad stolem je přidáno samostatné bodové osvětlení. Ve škvíře světelné linie jsou umístěny reflektory se studeným světlem a okruh ledek se světlem teplým. Reflektory se dají po celé délce posunovat a nasměrovat podle potřeby. V prostoru je proto možné dosáhnout mnoha kombinací světelných scén. Scény jsou předem naprogramované, stačí zmáčknout požadovanou volbu na centrálním displeji. Světla jsou stmívatelná.

 

Televize je zapuštěná do sádrokartonu, potřebné rozvody jsou vedeny zabudovaným tunelem.

 

Kuchyň je provedena v bílém laku, bar je v laku antracitovém, stejně jako skla za kuchyní, která byla nalakována stejnou barvou. Pracovní deska je z vysokotlakého laminátu v šedé barvě.

 

Kuchyňský dřez je z fragranitu. V blízkosti barového ostrůvku jsou také datové zásuvky pro bezproblémové napojení k internetu.

 

Bylo použito bezúchytkové řešení, podřezáním dvířek je zajištěno jejich bezproblémové otevírání, dvířko je pak lakované z obou stran. Samozřejmostí jsou tlumené dojezdy dvířek při zavírání. Vzhled kuchyně pak nenarušují žádné úchytky.

 

Podřezání dvířek je použito i u horních skříněk. Manipulace s dvířkem je velmi jednoduchá. Na podsvětlení kuchyně jsou použity led diodové pásky.

 

Linie světel prochází celým domem. Na chodbách jsou světla zakrytá ochranným sklem. Nasvětleno je i schodiště, shora nepřímým nasvětlením plazícím se po betonové stěrce. A přímým nasvětlením jednotlivých schodišťových stupňu.

 

V dětských pokojích je dlažba nahrazena marmoleem, design je jednoduchý s přihlédnutím k dětské tvořivosti- po nastěhování dětských obyvatel už pokoj jistě nebude tak minimalistický jako na začátku.

 

V koupelnách je použit stejný materiál, jako ve zbytku domu-velkoformátový materiál v kombinaci se stěrkou. Odstín stěrky byl speciálně namíchám.

 

 

 

 

V ložnici je jako hlavní osvětlovací prvek použita pnutá folie, která zajištuje velice příjemné rozptýlené světlo s regulovatelnou intenzitou. Folie vytváří dojem světlíku. Ovládací prvky jsou umístěny na obou stranách postele. 

 

Osvětlení ložnice na betonové stěrce.

 

Hlavní šatna

 

Šatna dětí

 

zpět